پرشین بلاک
ساعت ٧:٥٥ ‎ق.ظ روز ۱۳۸۸/٦/٢٥   کلمات کلیدی:

http://esfehan.persiangig.com/image/soall.gif

حتما" دیروز متوجه اشکال در پرشین بلاک شدید..

فیلتر شده بود و امکان استفاده از اون وجود نداشت.

نمیدونم تا چه حد در موردش اطلاع دارید اما من در این مورد حدسیاتی دارم که تقریبا" فکر میکنم صحت داشته باشه چون تصورش رو میکردم بزودی در پرشین بلاک این اتفاق بیافته که البته یک روزه مشکلش حل شد و دوباره فعال شد...

من نمیدونم تا چه حد حسیاتم درسته اما براتون مینویسم که اگر شما هم اطلاعاتی دارید ارائه بدید...

قبلش بگم که توی خیلی از وبلاکها این موضوع به تمسخر گرفته شد و باز هم ادمهایی که فقط بلندن گله و شکایت کنن این موضوع  را به هزار چیز دیگه ربط دادن بدون اینکه اقلا"  بگن " نمیدونیم شاید اینطور باشه "

روزهای قبل از این اشکال من وقتی وارد پرشین بلاک میشدم توی لیست "وبلاکهای جدید " به وبلاکهایی برخورد میکردم که تقریبا" تعجب آور بود.. نام این وبلاکها فقط هتک حرمت به اسلام و امام زمان ( عج ) بود ... تقریبا" توی لیست ٣ وبلاک تازه تاسیس به چشم میخورد که با نهایت وقاحت نامهایی اینگونه انتخاب کرده بود و حتما" مطالب مربوط به اونهم در همین مسائل باید باشه ..

اولین چیزی که بهش فکر کردم اینه که آدمها چرا میخوان اینقدر غافل باشن .. چرا بدون فکر و تامل هرچی دلشون میخواد میگن یا انجام میدن .. ایا دنیای اونها اینقدر کوچیکه و دلهاشون اینقدر ظلمانی؟؟؟

بقول فرمایش امام حسین .." دین ندارید اقلا" آزاده باشید "

بعدش به این نتیجه رسیدم که دوره آخرزمون بهتر از این نمیشه ؟؟ توش باید از هر فرقه و گروهی باشه .. و ارزش هر فرد به قدر اون چیزیه که میگه ..

فکر نمیکردم به این زودی مشکل پرشین بلاک حل بشه اما شکر خدا مشکل حل شد و من اطمینان قلبی دارم که موضوعی که براتون مطرح کردم بی دلیل نمیتونه باشه..

برای خودم از خدا صبر و تحمل و چشمانی باز و روحی آزاد میخوام

برای شما دوستان خوبم که میدونم قلبهای پاک و بزرگی دارید سعادت و روزهایی پربار

و برای اون دسته از آدمهایی که ذکر کردم از خدایم میخواهم تا بیشتر از این در سیاهی نمونن و تا دیر نشده بخود بیان...........آمین

این متن رو از وبلاک یکی از دوستان کپی برداری کردم :

اسم وبلاکش:اشکهای خورشید مکه

بر دیوارهای دیار لیلی می گذرم، دیوارها و دیارش را می بوسم، محبت شهر و دیار دلم را شیفته ننموده ولی محبت آنکه در این دیار سکونت گرفته دلم را شیدا کرده است.اللهم عجل لولیک الفرج

به امید جمعه‌ای که
در تقویمها بنویسند
تعطیل: ظهور امام زمان (عج)