عیدتون مبارک
ساعت ۱٠:٠۱ ‎ق.ظ روز ۱۳۸۸/٩/٩   کلمات کلیدی:

http://www.iranmania.com/cards/cardimages/actual/cards63.jpg

علی جان

عید ولایت تو نزدیک است ...روزی که همه فرشته ها و انسانها باورش داشتند اما دنیا دوستی و دنیا پرستی اجازه نداد که حقت را که از جانب خدا برایت مسلم شده بود در این دنیا به دستان پرتوانت بسپارند..

اما از جایی که خدا همیشه دوستدار توست امروزه این عید آنقدر بزرگ شده که تمام مسلمین ولایتت را قبول دارند و روزش را جشن میگیرند ..

و اما چه سود که دیگر نیستی تا از علم و دانش بی حد و اندازه ات سود ببریم و به دیدارت شتاب کنیم ...

عید همه مسلمین جهان عید مخصوص شیعیان و بخصوص سید های عزیز دنیا بخصوص مادر مهربان و عزیزو نازنین خودم مبارک باشه

برای شما هم همینطور ..امیدوارم این روز اونقدر براتون شیرینی به دنبال داشته باشه که توی خاطرتون ثبت بشه ....البته همراه با سلامتی که باز آرزو میکنم خداوند بهتون بعنوان شگون این روز ببخشه...

من این روز عزیز رو اصفهان هستم و قرار هست که برای خواهرم هم تولد بگیریم چون تولدش نزدیکه و برای اینکه خاطره انگیز بشه تصمیم گرفتیم که عید غدیر براش تو اصفهان تولد بگیریم تابحال این کار رو نکردیم که سفرمون با تولد هم همراه باشه و اینو هم به فال نیک میگیریم..

صفای دلتون همیشه پایدار و مهر و محبتتون یکسره ناب و خالص باد..

برای خواهرم که دوستش دارم:

یگانه خواهرم:

همیشه خدایم را شاکرم که تو را برایم به ارمغان آورد تا در تنهائیهایم و غم و شادیم شریک لحظه هایم باشی..روزی که تو آمدی دختر کوچک 6 ساله ایی بودم که عمق برکت خدا را با حضور تو ...با چشمان یک دختر بچه کوچک میدیدم اما الان هر روز بیشتر از روز قبل جلوه حضورت را در زندگیم حس میکنم .... پرتو نورانی وجودت همیشه نوازشگر روح و زندگیم است ...گفتن دوستت دارم کافی نیست ..تو لحظه های ناب زندگیم هستی ...............آنکه همیشه دوستت دارد ...خواهرت