توضیح و جواب

اول یه توضیح :

مشاهده میکنید که برای نظرات محدودیت ایجاد شده و شاید کمی براتون جای سوال باشه . من جزو کسانی بودم که هرگز دوست نداشتم برای نظرات دوستان محدویتی قائل بشم ترجیح میدادم که سریعا"  حرفهای دوستان ثبت بشه اما وقتی با اینهمه توضیحات خودم به افراد .. باز کسانی پیدا میشن که حرمتها رو ضایع میکنند فعلا" چاره ایی نیست جز اینگونه عملکرد.

البته این فقط مشکل من نیست این روزها حتی وبلاک ادمها چه بی طرف و چه افراد خاص ... شده محل تاخت و تاز نظرات !!! یا بهتر بگم فحاشیهای ناجور و باز هم متاسفم  افرادی هستند که  نمیتونند از راه اصولی و حرف عادی گفتگو داشته باشند.

این روزها دیده میشه که دیگه موضوع طرفداری کاندیداها مطرح نیست دیگه اونها هم فهمیدن که خیلیها به همین بهانه باعث ناامنی و تعدی و خالی کردن بغضهای فروریخته خودشون هستند.

و توضیح به بعضی ها:

یه روز چشماتون باز میشه .. روزی که خیلی دیر نیست... اما برای شما اون روز دیگه مجالی برای دفاع نیست ... روزی که خاک گور بجای بستن چشمهاتون با نشون دادن خیلی چیزها حقایق رو باز و روشن میکنه .....پس مواظب باش

یه روز میفهمی که اول تو باید برحق باشی و بعد دنبال حق بگردی .. اول باید تو بغض و تیرگی رو از دلت پاک کنی بعد دنبال حرف و حدیثها ..حرمتها رو ضایع کنی ..

صبر داشته باش

من نمیدونم حق با کی و کجاست .. همونطور که گفتم سیاسی نیستم اما میدونم خیلیها بعنوان سیاست و وطن و غیره دارن از آب گل آلود ماهی میگیرن حتی این روزها دزدها هم میدونن بالاخره یه جایی شاید دستشون به مالی مفت برسه..و با شکستن مغازه ایی جایی نفرین کسی رو مجانی بخرن..

من تنها کاری که میکنم هر حرفی رو نمیپذیرم چون میدونم بازار شایعه و حرف زیادی گرم شده و یقین دارم که با نا امنی کار به جایی نمیرسه و خودمون متضرر میشیم

تنها کاری که میکنم حرف از این ور به اون ور نمیبرم ...

فقط از خدا میخوام و هر روز دعا میکنم که اولا" مردم و کشورم بزودی به ساحل امن و آسایش خدایی برسه ... ازش میخوام اگر هر نامردی به هر عنوانی باعث این ناامنی و اندوه مردم شده هر چه سریعتر به بدترین عقوبت الهی دچار بشه

چون مطمئنم اونی که از همه حقایق و اسرار دنیا واقف و اگاهه هرچند صبوره اما اگر دست انتقامش بیرون بیاد انچنان به زمین گرم میزندشون که از جاشون بلند نشن.

نمیدونم کیه ..کجاست .. و یا وابسته به چیه ؟؟؟هرکی که میخواد باشه

از صمیم قلبم واگذارش میکنم به خدا و میدونم که بزودی خودش نشون میده که حق چیه؟؟؟؟

تو هم همین کار رو بکن خودت و اون چیزی رو که به اصطلاح میدونی یا نمیدونی واگذار کن و نتیجه شو ببین ......آمین

 

/ 4 نظر / 6 بازدید
سلام

سلام

بهمن

سلام به نظر من در هر مسابقه ای یک نفر یا یک گروه برنده میشه و کسانی که بازنده میشن باید تحمل باختو داشته باشن این دوره از انتخابات آنقدر فاصله رای بین اول و دوم زیاد هستش که تقلب در انتخابات جزو محالات هست تازه با آنهمه ناظر و بازرس و نماینده خود کاندیدا ها یعنی اینها نماینده خودشان که سر صندوقها بوده رو هم قبول ندارن کاری نداشت اااااااااااااااااا اگه آمارو هر صندوقو از نماینده های خودشان که سر صندوقها بعنوان ناظر بودن را میگرفتن و جمع میکردن می فهمیدن چه کسی برنده شده

کورش کبیر

با کشتن جوانان این مملکت بیشتر آبروی خود را نبرید اگه تقلبی در کار نیست پس این کشت و کشتار برای چیست ؟

زیبای نوظهور

[تایید][بغل]سلام خوبی؟‌کشته پاسخ دادنتات هستم خیلی باحال نوشتی منم گوش به هر حرفی نمی دن خیلی ها توی این شلوغی ها به دنبال چیزای دیگه ای هستن ..