اخبار امروز

 

http://www.parsiblog.com/PhotoAlbum/paymeshia/9.jpg

خبر اول:

فردای روزیکه پست قبلی رو نوشتم ، بازم خدا امتحانم کرد این فکر به ذهنم رسید که فقط بازی با کلمات یا حتی نیت قلبی کامل نیست بلکه خدا گاهی محک میزنه تا ما در این مسیر جواب پس بدیم .

فردای همون روز فاطمه (خواهر زاده ام )مریض شد و باز هم کارمون به بیمارستان کشیده شد این بار مثانه اش عفونت کرد ، هم درد داشت و هم گریه میکرد و خدا میدونه که من چقدر نسبت به بیماری عزیزانم حساسم و از همه زندگیم می افتم وقتی اونا دردمند میشن خلاصه اینکه بردیمش آزمایش و کارهای ابتدایی تشخیص و معلوم شد پروتئین و خون دفع میکنه و این خطرناکه ،،براش آنتی بیوتیک تجویز شد و آوردیمش خونه و بعد از 2 بار مصرف ،سردرد هاش و ناراحتیهای دیگه اضافه شد.

دوباره رفتیم دکتر و معلوم شد به این نوع قرص آلرژی داره و تازه خدا رحم کرده بدتر از این نشده . آنتی بیوتیک عوض شد ولی تمام اینها بازهم باعث فرسایش من شد بخصوص که دوستانی که اطلاع دارن میدونن که  فاطمه قبلا" مشکلاتی داشت که وجود سردردها باعث مکافاتهای بعدیش بود و به محض بروز سردرد مساله، ال پی ،برامون مطرح میشد.

خلاصه اینکه دعا دعا و دعا و نهایتا" مجددا" رحم خدا شامل حالمون شد و مشخص شد که سردردهاش بخاطر حساسیتی بوده که آنتی بیوتیک داشته و رفع شد.

هرچند که الان عفونت مثانه باید باز هم پیگیری بشه تا بدونیم چی باعث این مشکلاته ولی در حال حاضر بهتره

اخبار دوم :

نمیدونم این موضوع که میگم چقدر علمیه ..برای من که فقط جنبه تجربی داشته:

بنابراین حرفهایی که میزنم نمیدونم تا چه حد صحت داره فقط اون تجربه ایی که داشتم براتون میگم . چند شب پیش اولش خوابی دیدم بعد تحت تاثیر همون خواب وقتی خواستم  بیدار شم بخاطر هول و هراسی که داشتم ،خیلی سریع بیدار شدم و حالتی رو حس کردم انگار که درک کردم روحم چطوری داره به بدنم برمیگرده

میدونید که هر خوابیدن ما درست مثل اینه که مرگی مقطعی داشته باشیم یعنی روح  از جسممون خارج میشه اما تصور میکنم یکی از نعمتهای بزرگ خدا که ما هنوز ازش دریافت درستی نداریم نحوه بخواب رفتنمون و جدا شدن روح از بدنمون هست

چیزی که من حس کردم کمی دردناک و هراس آوره به حدی که شب بعدش نمیتونستم راحت بخوابم انگار چیزی رو دریافته بودم که قبلا" باهاش بیگانه بودم.

این لطف بزرگیه که ما این حالت خاص رو نمیفهمیم وخدا برای اینکه ما راحت باشیم این کار رو برامون سهل و آسون کرده به اینصورت که قبل از رفتن روح از بدنمون ما رو ابتدا آماده خواب میکنه . اینی که من حس کردم واقعا" انگار که روح از بالا دوباره وارد جسم میشه یه چیزی شبیه فیلمها

دلم خیلی میخواد از کارهای خدا سردر بیارم اما میدونم که در حد من نیست

ولی حسی به من میگه عجایب زیادی هست که در دنیای خود ما انسانها وجودداره و ما بی خبریم و شاید با درک اونهاست که اسما خدا برای ما آشکار میشه.

/ 23 نظر / 18 بازدید
نمایش نظرات قبلی
ابراهیم

اول رای خواهر زاده ی شما و همه ی بیمارها : اللهم اشف کل مریض. هر چند بیماری خودش یه نوع پاکسازی هست. هم پاکسازی جسم و هم پاکسازی روح و قلب. در پاکسازی جسم بیماری یعنی آلارم که یه چیزایی به سلامتیتون ضرر می زنه. ور در پاکسازی روح: خدای مهربون بعضی غفلتها و خطاها کما رو نمیخواد به اون جهان ببره و همینجا با تخفیف در جزاها داره تسویه حساب می کنه. همچنین برای برخیها بیماری رو مایه ی امتحانشون قرار داده. به هرحال ان شاء الله به کلی رفع کسالت بشه. اما راجه به خواب و خروج روح: دقت کنید خروج مقطعی روح و پرواز در عالم مثال و ملکوت، این خروج بدون درد هست اما اگر به نقطه ی پایان حیات برسیم این خروج دارای درد خیلی زیادی هست. مثلا" وقتی دستمون چاقو می خوره چقدر درد می گیره . این به دلیل خروج همون مقدار روح از بدنه. اینقدر زجر آوره حالا حساب کنید روح کل بدن از تمام بدن خارج بشه. چقدر درد داره. البته خدا برای مؤمنین این رو راحت قرار داده و قبل از مرگ یا دیدار ارواح معصومین شامل حالش میشه و یا دو دو ریحانه ی بهشتی رو براش میارن و هنگامی که اون داره عمیقا" بو میکشه جان از بدنش خارج میشه و در هردو صورت درد نداره.

زیبای خفته

سلام خوبی؟ دلم واست تنگ شده ننه فدات شم یه بار دیگه پیغام دادم اما دیدم که نیومد منم دعا میکنم که حالش بهتر شه نگران نباش فقط به اون توکل کن مطمئنم که خوب میشه دیگه تعطیلاتمون داره تموم می شه و هفته دیگه می بینمت بوس [بغل][ماچ]

باشو

سلام .حاشما چطوره انشالله فاطمه جون هم خوبترشده باشد.

ستاره

سلام جیگرم..خوبی؟کجایی دختر؟؟؟؟دلم هواتوکرده...بابا اپ کن دیگه[قلب][ماچ][گل]

ستاره

سلام..خوبی؟اومدم ازت به خاطراین همه کامنت وراهنمایی تشکر کنم..فدای تودوست خوبم بشم[ماچ]منتظراپدیتت هستم

باشو

سلام عبادات قبول.[گل]

محمد

اگر از نرگس چشمت بلور اشک جاری شد دعایم کن شاید دعای دوست کاری شد توی این شبهای قدر التماس دعا

ستاره

سلامممممممممممممم...باز که اپ نکردی...بابا پوسیدیم[نیشخند][ماچ]

باشو

سلام عزیزم .خانم گل کجایی انشالله طاعات قبول .وخوش بگذره

باشو

سلام .اومدم ازت تمنا بکنم برابیمار لاعلاجی امشب دعا بکن .خیلی کارش گیره ممنون[گل]