فیلم جدید

http://www.fleetie.demon.co.uk/images/cute_baby_bunny.jpg

قصه فیلم جدیدی که دیدم، در مورد بالرینی بود که در دنیای غرب با مادرش زندگی میکرد و چون مادرش نتوانسته بود به جایی که میخواست برسد سعی داشت که آرزوهای برباد رفته اش را در دخترش بدست بیاورد و دخالتها و مراقبتهای بیش از حدش باعث شده بود که زندگی این بالرین دچار مشکلات زیاد روحی و روانی شود و از طرف دیگر مسابقه انتخاب بهترین بالرین برای اجرای یک نمایش بزرگ زندگیش را آنقدر دستخوش حوادث کرد که در پایان جانش را در این راه از دست داد.

این فیلم جوایز زیادی را بخود اختصاص داده که بهترین آن ، نقش اول زن فیلم است که بار اساسی فیلم بر عهده شخص اوست .

مدتها به موضوع این فیلم فکر کردم.

دخالت زیادی از حد و بیجای والدین

اعمال نظر های شخصی افراد

و اشتباهاتی که تک تک ما در روال عادی زندگی مرتکب میشیم که بعضا" به قیمت فنا شدن زندگیمان  تمام میشود. حتی تصورات غلط ما ، در اغلب موارد بدون اینکه خودمان بفهمیم نقش بزرگی را در ارتباطات و خطاهایمان بازی میکند.

بهتون سفارش میکنم سعی کنید گاهی که وقت دارید فیلم ببینید چون فیلم تداعی کننده خیلی از لحظاتی است که ممکن است برای شما ملموس نباشد و خیلی مسائل را برایتان واضح و آشکار کند.

و اما خبرهایی از خودم:

فایترم مرد....دندونهام دچار مشکلات زیادی شده که هر دکتری به دکتر دیگه پاس میده برام دعا کنید..

دوست صمیمی ام مدتی بیمار بود که باعث شد مدام حرص و جوش بخورم اما شکر خدا حالا حالش بهتره و از این بابت خیلی خوشحالم..

خونه تکونی نزدیکه و من مثل سوپرمن میخوام برنامه ریزی کنم که امسال خودم همه کارهاشو به تنهایی انجام بدم. از الان امیدوارم سال آینده که سال "خرگوشه" به همتون خوش بگذره و موفق باشد

   دختر دوست عزیز وبلاکیم  ، سال آینده بدنیا میاد که از الان به "ممول "جان تبریک میگم که دخترش داره تو یکی از سالهای زیبا و با نشونه های خوب بدنیا میاد. 

 

/ 20 نظر / 22 بازدید
نمایش نظرات قبلی
پرتو روشن ترین نور

سلام.ممنون از حضورت و ابراز لطفت! امیدوارم بتونم بیشتر باهاتون آشنا بشم عزیزم.. این موضوع برای من هم جالب بود چون خودم هم به ندرت میشنوم این اسم رو..فقط اینکه کامنتت رو تایید نکردم تا الان گفتم شاید میخواستی خصوصی بزاری ..

محسن

سلام .از اینکه به وبلاگم سر زدید متشکرم می خواستم آدرس جدید وبلاگم رو خدمتتان عرض کنم http://akhlagi.mihanblog.com/

ستاره

سلام خانومی...مشکلات دندونت ایشالله به زودی حل بشه...ولی مطمئن باش استرس یکی ازدلایلشه..منم یه مدتی دندون دردداشتم وکسی سردرنمی اورد...بعدکه استرسم کم شدخودبه خودازبین رفت....حرف ازخونه تکونی زدی وای که اصلا حالشوندارم ولی چه کنم که بایدانجام بدم...ولی من مثل توسوپرمن نمیشم..باکمک مهدی انجام میدم البته اگه پارسابزاره[قهقهه]....به ممول جونم تبریک میگم...ایشاللهه عروسم صحیح وسالم به دنیابیاد[نیشخند]..موفق باشی عزیزم...شادباشی..بای[قلب]

علی پویا

ضمن عرض سلام: عیدتون مبارک انشاءا... آخر هفته عازم عمره دانشجویی هستم؛ بدین وسیله از حضور شما خداحافظی می کنم و اگر در این مدت آشنایی حرف یا صحبتی داشتم که ناخواسته باعث رنجش خاطر شما شده ام، حلالیت می طلبم... همیشه شاد و موفق و سلامت باشید...[لبخند][گل]

احسان دیری

سلام ستاره خانم دوست خوبم .مرسی از این همه لطف . شما همیشه مشوق خوبی هستید . خدا شما رو حفظ کنه .امیدوارم خدا کمک کنه بتونم زودتر مطالبی که در شان افرادی مثل شما باشه بذارم.مواظب خودتون باشید و دعا میکنم که زودتر مشکل دندونتون حل بشه . شادزی مهرافزون

ممول

نمی خوای آپ کنی...[ناراحت]

نوستالوژی

[بغل][چشمک]

محسن

سلام عید نوروز پیشاپیش مبارک بیایید سال جدید را بهتر از سال گذشته شروع کنیم . خانه تکانی روحی و تمام بغضها و کینه ها و خصلتهای بد را از خود دور کنیم. یا علی ..

امیلی

چرا اسم فیلمو نگفتی ....راستی لینکت می کنم