امروز هستم

سلامی از جنس نور

نوری که میبارد و گسترده میشود .

زندگی مشترک قدم گذاشتن به یک دنیای جدید است . اغراق نمیکنم حقیقتا" اینطوریست انگار دنیایت عوض میشود . سلامی جدید میگویی به دنیایی جدید و مثل کودکی که سعی میکند نگاه بیندازد و همه حقایق را لمس کند دنیای جدیدت را میکاوی و نظاره میکنی ببینی با دنیای قبلی چه تفاوتهایی دارد .

همیشه میدانستم که برای من اینطور خواهد بود . زود باشد یا دیر فرقی ندارد من تحول را در زندگی جدید باور داشتم .

هنوز مثل همان دختر قدیمی مادرم در خانه اش هستم و عصرها هر روز چهره ی ماهش را میبینم و سلامی دوباره میگویم هنوز عصر با هم هستیم و همانطور شام میخوریم با این تفاوت که حالا غروب که میشود در خانه مان دوباره باز میشود و مردی با لبخندی شیرین و شوقی همیشگی وارد میشود و به ما سلام میگوید .

من عروس خاصی هستم مثل ازدواجم که خاص بود و مثل بقیه نبود .

عروس هستم اما همچنان ساکن  اتاقم هستم و آنرا عاشقانه  تقسیم کرده ام . میزم و سفره ام و حتی مادرم را با او شریک شده ام چون او هم عاشقانه شبها که می آید اول موهای سفید مادرم را میبوسد و همانطور زیبا احوالپرسی میکند . و من از این شراکت راضی و خوشنودم .

فقط ستاره ی این آسمان ، شهاب نوظهوری دارد که سعی میکند با دعاها و التماسهایش به درگاه خدا ، او  را در جایش محکم و استوار نگه دارد .

همه چی آرومه . فعلا" روزبروز میگذرانم تا ببینیم آینده برایمان چه رقم میزند.

نزدیک عید است و باز خانه تکانی و باز سفره هفت سین ( هم خانه و هم محل کار) و این بار همه اینها همراه چشمان زیبای همراه قشنگم است که شوق زندگی را افزون میکند .

 

/ 12 نظر / 22 بازدید
نمایش نظرات قبلی
مامان ميترا

[بغل][بغل][بغل][بغل]دوست دارمممممممممممممممممممممممممممممممممممم

مامان میترا

آرزو می کنم که به وسعت دل آسمانیت زندگی به کام تو و عزیزت باشد و با هم نظاره گر آینده زیبایتان باشید [بغل][ماچ]

ملیکا

زیبا نوشته بودی.. شاد باشی در زندگی جدیدت عزیزم... خیلی تبریک میگم بهت[ماچ]

آزاده

چقدر برات خوشحالم،وقتی این همه شور زندگی در تو هست ناخودآگاه به وجد میام امیدوارم همیشه لبخند روی لبان تو وخانواده عزیزت باشه وای چقدر خوشحال شدم[ماچ][قلب]

ممول

ستاره بخدا اصلا نمیتونم خوشحالیم رو بیان کنم و وقتی اینجوری لبخند رو روی لبهات احساس میکنم فقط خدارو شکر میکنم... خوشبخت باشی عزیزدلم

ممول

راستی اینم بگم که من همیشه خاص بودن رو دوست دارم الا به هر شکلی[لبخند]

آزاده

خدا یا زمان در گذر است و مخلوقات در تغییر و سال جدید در شرف حلول و به ناچار 
تغییر تغییر تغییر پس برایت ارزومندم که زندگیت به بهترینها تغییر کند. . . . عید پیشاپیش مبارک

بهمن

سلام به خواهر خوبم حال عروس خانم چطوره ؟[لبخند] انشاالله که روزهای خوبی داشته باشید پیشاپیش سال نو را به شما و همسر گلتون تبریک عرض میکنم امیدوارم سال جدید و همه سالهای نو ؛ همراه با بهترین ها برای شما باشه [لبخند] [لبخند][گل][گل]

آزاده

کجایی دختر؟؟؟!!! دلم تنگ شد

روشن ترين نور

سلام دوست عزيزم ..سال نو مبارك باشه..حتما امسال را خيلي متفاوت شروع كردي..پستت قشنگ بود حس و حال زيبايي داشت ..برايت بهترين ها را‌آرزو دارم ..