روزهای آینده

وقتی روزه یی خدا صبر تحمل تشنگی و گرسنگی را میدهد

بخصوص برای من این اثبات شد چون روزهایی که روزه نیستم آنقدر به خوردن معتادم که هیچوقت وزنم مثل الان نبوده است . و هیچ حرفی حتی نظرات همسرم باعث نمیشد جلوی خودم را بگیرم اما الان حالم حتی از روزهایی که میخورم بهتر است و سرحال ترم اما هنگام اذان مغرب که میشود حالم بهم میخورد و حتی خسته و عصبیم .

به هر حال شکر خدا که میتوانم روزه باشم هرچند که راستش کارهای عبادی مرا جذب نمیکند .

 از اینکه دنیای کاری را کنار گذاشته ام خوشحالم اوایل غصه خانه نشینی را داشتم اما الان میبینم که خیلی هم دوستش دارم . الان اختصاص دادن زمانهای زندگی به خودم خیلی برام خوب و غنیمت است . میخواهم ماه مبارک رمضان که تمام شد ساعاتی را به کلاسهای ورزشی اختصاص بدهم اگر بتوانم وزنم را به اندازه دلخواهم کم کنم یکی از آرزوهایم را تحقق بخشیده ام و شاید چند کلاس هنری و یا رانندگی بروم .

 زندگیم در مرحله جدیدی قرار دارد و اینکه بزودی باید بروم سرخانه و زندگی خودم .. من و علی همچنان در خانه ی موروثی مادرم هستیم و منتظریم که بزودی به خانه جدیدی نقل مکان کنیم که مال خودمان است .

/ 7 نظر / 29 بازدید
مرد احساسی

میشه به منم سر بزنید لطفا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

عمه

سلام الهی شکر که اومدی...خدارابحق رسول الله صلوات الله علیه قسم میدم که بدلت آرامش وبه لبت خنده ارزانی نماید.[لبخند]

روشن ترین نور

سلام دوستم ..مدتی بهت سر میزدم و فکر کردم حسابی سرگرم کار و زندگی جدیدت هستی حالا دوباره صفحه ات را باز کردم از رفتن مادرت غصه دار شدم ..ببخش که به موقع نیامدم و با یک تسلیت همدردت نبودم.. خداوند بهترین را در آن دنیا قسمتشان کند و برای تو هم روزهای آینده شاد و مملو از اتفاقهای شیرین باشد .. نماز روزه هایت قبول..

عمه

سلام...ادرس جدیدم:bashoo1.persianblog.ir

ممول

سلام ستاره عزیزم الهی قربون دلت برم از شنیدن خبر فوت مادرت شوکه شدم اصلا باورم نمیشه خدا بهتون صبر بده ایشالا... دلم خیلی براتون تنگ شده بود چند وقتی گرفتار بودم ولی از این به بعد بیشتر سر میزنم

مامان میتراو مانلی

[بغل]سلام ننه خیلی وقته که نمیام می بینم که تو هم زیاد نمیای آره باید به خودت خوش بگذرونی دنیا دو روزه صفا کن

عمه

سلام.ستاره جونم چطوره؟همسرگرامی خوبن؟بیابگو خونه روتاکجارسوندی رفتی بسلامتی؟